Anole Gelpolish Symphony SMH35
Merk: Anole
Anole Gelpolish Symphony SMH35
€ 10,95
(toon prijzen incl. BTW) Merk: Anole

Op voorraad
Symphony Gelpolish SMH35 is een lichtgrijze gellak met een gladde textuur en comfortabele consistentie, waardoor je gemakkelijk streeploos lakt.
Omschrijving
Deze grijze gelpolish van de Symphony Collectie van Anole is makkelijk aan te brengen. Door de hoge pigmentatie kun je de gelpolish perfect dekkend aanbrengen laag zonder strepen. De consistentie is ook erg prettig waardoor deze niet uitloopt. De gelpolish van Anole heeft een heel breed kleurenpallet waardoor jij voor iedere klant een prachtige kleur in jouw salon kunt aanbieden.
Iedere verpakking bevat 10ml.
De kleuren die je op de foto’s ziet, kunnen enigszins afwijken van de werkelijke kleuren van onze producten. Dit komt door de instellingen van je computermonitor en/of telefoon. Dit geldt ook voor de foto’s die we op onze social media gebruiken. Wij adviseren om eerst gelakte tips te bestellen voordat je een kleur kiest.
Specificaties





















