Urban Nails Gelpolish Distri Choice | Amy
Merk: Urban Nails
Urban Nails Gelpolish Distri Choice | Amy
€ 12,09
(toon prijzen excl. BTW) Merk: Urban Nails

Op voorraad
Gelpolish van de beste kwaliteit, geschikt voor zowel de natuurlijke- als de kunstnagel. Deze gellak kan worden uitgehard onder een UV lamp (2 minuten) of een LED lamp (60 seconden).
Omschrijving
Urban Nails Gelpolish Distri Choice | Amy
De Urban Nails Gelpolish Distri Choice Amy is van de beste kwaliteit en geschikt voor zowel de natuurlijke als de kunstnagel. Deze gellak kan worden uitgehard onder een UV lamp (2 minuten) of een LED lamp (60 seconden). Iedere verpakking is voorzien van een prettig kwastje zodat het strak aangebracht kan worden.
Specificaties
Klantenreviews
5 / 5
Gebaseerd op 2 reviews
- Amazing it isHet is een mooi product voor een goede prijs. De klant gaat tevreden naar huis en zo zijn we allemaal zeer blij. Zo is het motto... Klant blij= ik blij
- Oud roze kleur, super gaaf.Wat dikkere gel, hoef je niet super veel van te gebruiken. Een laag is genoeg voor volledige dekking een tweede laag maakt het wel mooier


















