Rubber Base Gel Pink

Voor de ultieme hechting werk je met Rubber Base Gel Pink. De Rubber Base Pink heeft een prachtige cover basis.
Rubber Base Gel Pink
De Rubber Base Gel Pink heeft een hoge viscositeit waardoor en een mooie natuurlijke bolling op de natuurlijke nagel kan worden gebouwd. De Rubber Base Gel Pink hecht zeer goed op de natuurlijke nagel en is zeer flexibel waardoor deze uitermate geschikt zijn voor nagels waar op een product slecht houdt.
De Rubber Base Gel Pink is een mooie cover basis. Ontzettend handig voor french manicure of nailart.
Werkwijze aanbrengen Rubber Base:
- Verwijder dode huidcellen bij de nagelriemen;
- Verwijder de glanslaag van de natuurlijke nagel;
- Verwijder het stof en bereid de nagel voor door de nagelplaat schoon te maken met magic prep;
- Breng de ulrabond aan;
- Breng de Rubber Base Gel aan en hard deze uit;
- Breng vervolgens nog een 2e laagje aan en hard deze uit;
- Breng de topcoat aan en hard deze uit.
Dit product kun je ook perfect gebruiken als basecoat onder biab, fibergel, nextgel en buildergel. Dan gebruik je maar 1 laag rubberbasegel en kun je daarna het gewenste product plaatsen. De voorbereiding blijft verder gelijk.
- TopEen fijne biab Blijft eindeloos zitten Laat niet los Ik heb al meerdere kleuren gebruikt Allemaal goed Blijft ook goed op kleur Hoeft alleen een topcoat overheen





















